Faizsiz Kredi Veren En İyi 10 Banka Önerisi

Faizsiz kredi veren ve en çok tercih edilen 10 banka arasında sizlerde dilediğinizi seçebilir, kısa zamanda kullanabileceğiniz %0 faizli krediniz için başvuruda bulunabilirsiniz. Türkiye’nin bir çok noktasında faaliyet yürüten bankalar aracılığı ile sizlere uygun bilgi ve fikir önerilerini bulmanız mümkün olmakta ve sizlere en uzun vade’de en düşük faizle kredi sunan bankalar ile çalışmak istemeniz tamamen doğaldır. İnsanlar kullanabileceği krediler için düşük faiz yada hiç faiz ödemeden ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Bu gibi durumlarda karşılarına çıkan sıfır faizli kredi fırsatından yararlanmak ve geniş bir bilgi edinmek isterler. Tamamen doğal olan bu konu sonucunda kullanacakları kredi için zorlanma yaşamaz ve kısa vadeli işlemlerinde bu şekilde ödemelerini atlatarak rahatlama şansına sahip olabilirler. Peki bu kredi seçeneğini kullanabileceğimiz bankalar ile nasıl tanışırız ? hangi şartlarda faiz ödemeden kredi çekebiliriz ? aşağıda sizlere sırasıyla belirtelim.

Faizsiz Kredi

Bir banka yada finansman kuruluşunun tüketiciye verdiği faizsiz kredi sayesinde 12 aya kadar varan vade seçeneklerinden hiç faiz ödemeden yararlanmaları mümkündür. Bu şekilde kullanılan kredi sayesinde insanların finans kuruluşu yada bankadan aldığı miktarın geri ödemesinde her hangi bir fark bulunmaz. Yalnızca çektiği kredi için dosya masrafı ödemek zorunda kalır ve mecburi hayat sigortası yaptırması gerekir. Bu masraflar içinden düşülerek kullandığınız kredinin geri kalan tutarı hesabınıza yatırılır ve istediğiniz zaman sizlere en yakın şube veya bankamatikler aracılığı ile hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. Her zaman insanların ihtiyacını karşılayacak 0 faizli kredi veren bankalar yer almaktadır. Bu şekilde hem müşteri potansiyelini arttırmak, hemde müşteri memnuniyetini arttırmak gibi bir hedefte doğru adımlar ile ilerlediğini düşünmektedir bankalar. En çok bu avantajlardan tüketicinin faydalanması ve ihtiyaçlarını karşılaması büyük önem kazandırmaktadır. Her dileyen bu şekilde faizsiz kredi kullanma fırsatından yararlanabilmektedir. Aşağıda sizler için belirttiğimiz sıfır faizli kredi imkanı sunan bankaların tüm ayrıntılı bilgilerine ulaşarak başvuru , yapmak istediğinizi arasından seçebilir , daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

En kolay Faizsiz Kredi Nasıl Kullanılır ?

Kolay bir şekilde faizsiz kredi kullanmak için yapmanız gereken kredi notunuzu yüksek tutmaktır. Bunun için bankalara olan borcunuzu düzenli ödemeniz gerekmekte ve alternatif yükseltme seçenekleri olan otomatik fatura talimatı ve sizin için açıkladığımız bir önceki konumuzda yer alan taktikler ve analizler sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.  Bu şekilde başvuru yaptığınız bankadan sizin için uygun olan sıfır faizli kredinizi kolay bir şekilde kullanabilir, faiz ödemeden düzenli bir şekilde borcunuzu bitirebilirsiniz. Eğer bankalar ile yeni çalışmaya başlamış ve çalışma düzeninizde kopukluklar var ise’de kolay kredi kullanmanız oldukça zorlaşacaktır. Faiz ödemeden ve sizin için en uygun bankadan kredi kullanmak için hesabınıza devamlı para akışı olması gerektiğinin’de altını çizmekte fayda var.

Faizli ve Faizsiz Kredi Nasıl Açıklanır ?

Faiz & Kar Payı : Bir finans kuruluşu yada bankanın müşterilerine sunduğu kredi miktarına uyguladığı kar oranına ”faiz” adı verilir. Bankanın tüketiciden kazanması gereken miktarı yansıttığı anda kullanılan kredide faiz oranına göre artış gerçekleşir. Kar payı almayan bankalar nerede ise yok civarında olduğu için bu fırsatlardan yararlanabileceğiniz sayılı banka bulunur.

İLGİLİ:  Tatil Kredisi Veren Bankalar Hakkında Bilgi

Faizli Kredi Kullanımı: Hemen her banka faizli kredi fırsatı sunabilir. Kazanmak için müşterilerine belirlenen miktarlar çerçevesinde para veren bankaların müşterilerinden kazanmak için uyguladığı kredi seçeneği ise bu şekilde adlandırılır. Araç, ihtiyaç yada konut için kullanacağınız her kredi’de faiz uygulaması yapılmaktadır. Belirlediğiniz vade sayısına göre değişiklik gösterebilmekte ve kredi notuna göre’de faiz oranları düşebilir ve yükselebilir.

Faizsiz Kredi ise günümüzde sayılı bankaların müşterilerine uyguladığı bir sistemdir. Bu sayede kredi kullanan kişinin geri ödemesinde sadece ana para tahsil edilir. Bu kredinin’de tabi bazı masrafları bulunur ve bu tutar kredi size teslim edilmeden önce kesintiye uğrayarak tahsil edilir. Her hangi bir ölüm, sakatlık gibi durumlar için uygulanan hayat sigortası ve kredi masrafları tarafınızdan tahsil edilmektedir. Kalan tutarınızı genelde 12 ay gibi sunulan bu kampanyalı kredi vadesinde başka fark ücreti ödemeden bitirmeniz sağlanmaktadır. Genelde 10 ile 20.000 TL arasında sunulan faizsiz kredi kampanyalarından yararlanabilmek için bir iş yerinde çalışıyor olmanız veya iş yeri sahibi olmanız gerekmektedir. Çalıştığınızı belgeler ile doğrulamanız durumunda faiz ödemeden alabileceğiniz kredinizi aynı gün içinde kullanabilirsiniz.

Kullanacağımız Faizsiz Kredi Türleri Nelerdir ?

Kullanmak istediğimiz faizsiz kredi seçeneğini yukarıda belirttiğimiz üzere dosya masrafı, sigorta ve benzeri kesintiler ile karşılaştırdığımızda aslında bankaların bizden yine kazanan taraf olduğunu söyleyebiliriz. Bizlere faiz ödemeden sunulan bu kredilere örnek olarak, bir araç kredisi kullandığımızda 30.000 TL gibi bir miktarı 18 aya kadar faiz ödemeden kullanabilmekteyiz. Lakin bu durumda bizden alacağımız araç üzerinde pazarlık yapılması gibi durumlar kısıtlanır ve yine aynı şekilde kazanan taraf banka olur. Ödeyeceğimiz bu kredinin masraflarında yükseltme yapılarak yine kazanç sağlamış olur bankalar. Bunun için avantaj olarak görünse’de yine masraf ödediğimiz açıkça ortadadır. Bireysel ihtiyaçlarda ise aldığımız kredi miktarına en fazla 12 ay taksit seçeneği ile sahip olabilmekteyiz. Bu vadeyi geçen kredilerde faiz uygulamasına girildiği için faizsiz demenin anlamı kalmaz.

Faizsiz Kredi Veren 10 Banka Şu Şekildedir

 • Kuveyt Türk ( Kar payı ile faizsiz kredi fırsatı )
 • Albaraka Türk Katılım Bankası ( kâr payı oranı ile ihtiyacı olanlara faizsiz kredi )
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası ( kâr payına göre faizsiz kredi )
 • Ziraat Katılım Bankası ( kâr payı hesaplaması ile faizsiz kredi )
 • Türkiye Finans Katılım Bankası ( kâr payı oranı tutarına göre faizsiz kredi )
 • Vakıf Katılım Bankası ( kâr payı oranı sonucu faizsiz kredi )
 • Halk Bankası (KOBİ ler için özel hazırlanmış faizsiz kredi )
 • Denizbank ( Banka üzerinden otomatik ödeme talimatı verenlere 1000 TL tutarında faizsiz kredi)
 • Odebank (Başvuruda bulunan yeni ve eski müşterilerine anında 1000 TL Kredi )
 • Garanti Bankası ( Her zaman yanında olan müşterileri ve yeni katılanlar için 2000 TL faizsiz kredi )

Yukarıda belirttiğimiz bankalar sayesinde dilediğiniz zaman kolaylıkla kredi kullanabilir, faiz oranları kısa vadeli olan kredi ihtiyaçlarınız için faiz ödememe gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında kullanabileceğiniz devlet destekli krediler’de bulunmaktadır. İstenilen şartları karşılamanız durumunda evlilik ve iş yeri kurmak için gereken bazı kredi tutarlarını’da faizsiz olarak almanız mümkündür. Bu seçeneklerden faydalanmak ve bilgi almak için ise ana sayfamızı ziyaret ederek ”KOSGEB” kategorisini incelemenizi öneririz. İster hayvancılık, ister özel şirket, ister iseniz’de düğün için kullanabileceğiniz masraflar için tüm ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 dışında5)

1 yorum

 1. Çok yararlı bilgiler veriyorsunuz. Sizi yakından takip ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Faizsiz kredi seçeneklerini inceledim ve benim için uygun olana başvurumu gerçekleştirdim. Umarım olumlu sonuç alırım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*