Garanti İnternet Bankacılığı ( 444 0 333 ) 7/24

Garanti İnternet Bankacılığı konusunda ve bankanın bünyesinde sunulan tüm bankacılık hizmetleri ile ilgili aklınızdaki sorulara bu yazımızda, en yetkili ağızdan cevaplar vererek bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Garanti Bankası, Türkiye de en köklü bankaların başında gelen, Bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra yatırımcılık, kurumsal ve bireysel finans alanı ve KOBİ hizmetleri konularında en başarılı bankalarından biridir. Garanti müşterisi olduğunuzda hangi hizmetlerden faydalanabilirsiniz ? Hangi tip ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz ? Kredi ve yatırım konularında ne gibi hizmetler alabilirsiniz ? Bu ve buna benzer tüm sorularınıza bu yazımızda yanıt bulacaksınız.

Garanti, ülke çapında en fazla şube ve ATM sayısına sahip bankaların başında gelmesinin yanı sıra, en yüksek işlem hacmine sahip bankalar arasında en başta sayılan bankalardan biridir. İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık konusunda oldukça mesafe katetmiş olarak rakiplerinin bir adım önünde diyebiliriz. Peki ya İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık işlemlerinin size kazandırdığı avantajlar nelerdir ? İnternet Bankacılığı size hangi ayrıcalıkları kazandırır ? Sizler için en faydalı bilgileri, açıklamalarıyla sizlere sunacağız.

Garanti Bankası İnternet Şubesi

Tüm dünyada kabul gören ve artık olmazsa olmazlar arasındaki bir hizmet haline gelen İnternet Şubesi özelliği, hemen hemen tüm bankaların müşterilerine sunduğu bir nitelik olarak öne çıkmakta. Tüm bankalar artık İnternet şubeleri ve burandan sundukları sınırsız hizmet sayılarıyla yarış halindeler ve neredeyse artık tüm bankacılık işlemlerini bir tıkla halledebilmek mümkün. Garanti İnternet bankacılığı sayesinde hangi bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz ? Ya da size avantajları nelerdir ? Bunları inceleyelim.

Garantinin İnternet Şubesi sayesinde şubeye gitmeden, bankaya mesai saatleri içerisinde ulaşabilmek gibi bir derdiniz olmadan, tüm işlemlerinizi hemde 7/24 gerçekleştirebileceğiniz yani cebinizde taşıdığınız bir banka şubesine sahip olmanızı sağlar. Ayrıca İnternet Şubesi ile haftanın 7 günü 24 saat tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilmenizin dışında, Kredi başvurusu, Havale, EFT, Limit arttırımı, Fatura ödemeleri ve bunlar gibi daha birçok hizmeti şubeye gitmeden yapabilmeniz mümkün.

İLGİLİ:  Tüm Bankaların Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Ülkemizin en köklü bankalarından olan Garanti Bankasına 444 0 333 numaralı telefondan ulaşarak da işlemlerinizi, güler yüzlü ve çözüm odaklı müşteri yetkilileri tarafından gerçekleştirebilir ve tüm sorularınıza yanıt olabilirsiniz.

Garanti Çalışma Saatleri

Genellikle en fazla merak edilen sorulardan biri de bankaların çalışma saatleri ve hafta sonu açık olup olmamasıdır. Ülkemizde hizmet veren bir çok bankada olduğu gibi Çalışma Saatleri konusunda diğer bankalarla aynı standarda sahiptir. Genel olarak 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 arası hizmet vermektedir. Fakat bazı şubelerde yani işlem hacmi yüksek ve ticari şubelerde öğle arası açık olan tek bankadır. Bunların dışında Bazı AVM ve alanlarda hafta sonu da hizmet vermektedir.

Hafta içi ve çalışma saatlerinde tüm bankacılık işlemlerinizi şubeden ya da telefon bankacılığı vasıtasıyla yapabilmenizin dışında, yüksek dünya standartlarına sahip ve dünya trendlerine göre hazırlanmış olan mobil site ve uygulamalar sayesinde zaman kaybetmeden ve sıra beklemeden işlemlerinizi yüksek güvenlik anlayışıyla hizmet veren Garanti Bankası İnternet Şubesi ayrıcalığıyla yapabilirsiniz. İşlemlerinizi gerçekleştirmeniz ile birlikte mobil hizmeti kullanmanızın bir artısı da farklı zamanlarda sunulan kampanyalardan, sürpriz hediyelerden ve firma işbirlikçilerinin sunduğu indirimlerden yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Garanti Bankası Genel Müdürlüğü Nerede ?

Levent Nispetiye Mahallesi. Aytar Caddesi. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul adresinde bulunan Garanti Bankası Genel Müdürlüğü, ulaşım ve lokasyon olarak son derece merkezi bir yerdedir ve rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. Garanti Bankası ve Garanti Bankası Genel Müdürlük iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Telefon Numarası: 0212 318 18 18

Web sitesi: garanti.com.tr

Dilek ve şikayet işlemleri dışında merak ettiğiniz tüm sorulara ivedilikle cevaplar bulabilir, şubelere nazaran daha net ve fazla bilgiye Genel müdürlük vasıtasıyla erişebilirsiniz. Ayrıca sizlere kesintisiz hizmet veren tüm müşteri temsilcilerinin yardımcı olması konusunda bilgi alışverişi ve önerilerinizi paylaşarak daha iyi bir hizmet almak için müdürlük vasıtası ile bağ kurabilirsiniz.

 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 dışında5)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*