Ptt Kredi Başvurusu – ( Anında Onay )

PTT ile yeni dönemde kredi kullanmak isteyenler için fayda sağlayacağını düşündüğümüz anında kredi bilgilendirmesi için sizleri aydınlatmak isteriz. 23 Ekim 1840 yılında kurulmuş olan PTT ile kredi kullanmak artık daha kolay ve daha hızlı. Sunduğu o kadar hizmetten sonra yeni alternatif seçeneklerde sunmaya başlayarak müşteri memnuniyetini en üst sıralara çıkarmayı başaran kurumlardan bir tanesi olarak hayatımızda yer almaktadır. 2013 Yılının Mayıs ayında TBMM tarafından çıkartılan yasa sonucunda adını ”Posta ve Telgraf Anonim Şirketi” olarak değiştirmiştir. Uyguladığı hizmetler ile adından sıkça söz ettiren ve müşterilerine PTT kart ile daha hızlı işlem yapma imkanı sunan PTT’yi gelin yakından tanıyalım.

PTT Kredi başvurusu yapmak isteyenler oldukça artmış, geçen yıla kıyasen bu yıl hızla başvuran sayısı artmıştır. İnsanların günlük yaşantıları sırasında ihtiyacı olduğu parayı karşılamak için büyük bir avantaj sunan PTT ile mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunarak size uygun kredi miktarını ve nasıl çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

PTT Kredisi Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle kredi kullanmak istediğiniz zaman en yakın şubeye giderek sizlere verilen başvuru formunu düzgün bir şekilde eksiksiz doldurmalısınız. Daha sonrasında PTT sizin için en uygun krediyi sunmak için anlaşma sağladığı bankalar ile görüşme yapar ve krediniz onaylandığı anda şubeden hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlaşma sağladığı bankalar günümüzde sıkça kullandığımız ve kullanmakta olduğumuz Aktifbank, Denizbank, ING Bank, TEB, Odeabank, Fibabanka gibi büyük bankalardır. Kredi için başvuru yapacağınız zaman öncelikle eskiden bankalar ile problem yaşamadığınız konusunda emin olunuz ve kredi notunuzun düşün olması durumunda kredinin onaylanmayacağını bilmelisiniz. Eğer her hangi bir problem yok ise yapmanız gereken yukarıda belirttiğimiz gibi en yakın şubeye giderek başvurunuzu yapmak ve kısa zaman içinde onaylanması durumunda kredinizi kullanmaktır.

PTT ile Anlaşmalı Kredi Veren Bankalar 

Aktifbank N Kolay PTT Kredisi

  • Kullanacağınız kredi için faiz oranı; 3 ile 48 ay vade seçeneğinde 1,89% bulmaktadır.
  • Kredi için sizden tahsis edilecek ücret ise kredinin binde beş’i kadar olmaktadır.
  • Büyük bir kampanya altında sunulmakta olan bu kredi için alt limit 2.000 TL olur iken, üst limit ise 50.000 TL gibi bir miktarı bulmaktadır.
  • Kredi alabilmek için 80 yaş ve üstü olan emekliler yararlanabilmekte ve  PTT üzerinden maaşlarını alanlar yararlanabiliyor.
İLGİLİ:  KYK Öğrenim Kredisi Nedir ?

Kredi kullanmak isteyen kişinin yaş sınırı 84 ile sınırlandığı için kullanacağı kredi en fazla 48 ay vade seçeneği ile sunulacak ve krediyi kullanan kişilerin bu seçenekleri kabul ederek başvuru yapması gerekmektedir.

TEB’den JET PTT Kredisi

PTT üzerinden emekli maaşını alanları büyük fırsatlar bekliyor. Emekli aylığını bu banka üzerinden alan kişiler anlık kredi kullanabiliyor ve istedikleri zaman kredilerini direk şube veya İnternet şubesi üzerinden başvurarak teslim alabiliyorlar.  Krediye başvurmak isteyenlerin nüfus cüzdanlarını yanlarına alarak kendilerine en yakın banka şubesine gitmesi ve başvuru yapması yeterli olacaktır. Tüm ihtiyaçlarını başvurdukları kredi sayesinde karşılama sevincini yaşama fırsatını sunan bankanın aynı zamanda faiz oranı ise 2016 yılı itibari ile %1,55 üzerinden hesaplanmaktadır.  Kullanmak istenilen krediyi geri ödeme vadesi 36 aya kadar varmakta ve kredinin limiti 1.000 TL ile 20.000 TL arasında yer almaktadır. Bu seçeneği kullanmak isteyenler ise 70 yaş üzeri olmayan emekli olunması ve kredi sicilinin temiz olması gerekmektedir. Başka bankadan kullanılmış bir kredi var ise ve maaşının çoğu kesintiye uğruyor ise kredi talepleri ret ile sonuçlanabilir.

OdeaBank Hazır PTT Kredisi

Odeabank PTT kredisi için bir diğer hizmet sunan bankalar arasında OdeaBank’ta yer alıyor. Emekliler için büyük avantaj sağlamakta ve ödemelerde kolaylıklar sunuyor. Kullanılan kredi için 0,5 %  gibi bir miktarda kredi tahsis ücreti kesintisi uygulanmaktadır. En çok kullanılacak olan kredi tutarı 50.000 ( Emekliler için ) diğer başvuru yapanlar için en fazla 15.000 tutarındadır. Her kredide olduğu gibi hayat sigortası yapılmakta ve bu ücret kişinin yaş ve cinsiyetine göre farklılık gösterecektir. Dilediğiniz zaman en yakın şubeye giderek başvurabileceğiniz kredi için kimlik belgenizi yanınıza almanız yeterli olacak ve anında onay sistemi ile sizin için hazır olan kredinizi kullanabileceksiniz.

 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 dışında5)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*